Site Assistant (1.0.0) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Language code
ka: ენის კოდი
