Site Assistant (1.0.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
