Site Assistant (1.0.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
