Site Assistant (1.0.0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: General information
sv: Generell information

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Published
sv: Publicerad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: published
sv: publicerad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: not published
sv: ej publicerad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: The weight of this term in relation to other terms.
sv: Vikten på den här termen i relation till andra.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Promotion options
sv: Alternativ för lansering

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
