Site Assistant (1.1.0) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: published
be: апублікавана

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: not published
be: не апублікавана

en: Language code
be: Код мовы

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Promotion options
be: Налады прасоўвання

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
