Site Assistant (1.1.0) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
