Site Assistant (1.1.0) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: published
et: avaldatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: not published
et: avaldamata

en: Language code
et: Keele kood

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: The weight of this term in relation to other terms.
et: Selle termini kaal on seotud teiste terminitega.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Promotion options
et: Avaldamise valikud

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.
