Site Assistant (1.1.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: General information
fi: Yleistä tietoa

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: published
fi: julkaistu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: The weight of this term in relation to other terms.
fi: Termin paino suhteessa muihin termeihin.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Promotion options
fi: Nostovaihtoehdot

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
