Site Assistant (1.1.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: published
hr: objavljeno

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
