Site Assistant (1.1.0) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: General information
hu: Általános információ

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Published
hu: Közzétéve

en: Authored by
hu: Szerző

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: published
hu: közzétett

en: Changed
hu: Módosítva

en: Not published
hu: Rejtett

en: not published
hu: rejtett

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Entries
hu: Bejegyzések

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: The weight of this term in relation to other terms.
hu: Ennek a kifejezésnek más kifejezésekhez viszonyított súlya.

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Promotion options
hu: Közzétételi beállítások

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: The username of the content author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználóneve.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
