Site Assistant (1.1.0) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon
