Site Assistant (1.1.0) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: published
sk: zverejnené

en: Changed
sk: Zmenené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: The weight of this term in relation to other terms.
sk: Váha termínu v pomere k iným termínom.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Promotion options
sk: Možnosti zobrazovania

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
