Site Assistant (1.1.0) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
