Site Assistant (1.1.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: published
bs: objavljen

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: not published
bs: nije objavljen
