Site Assistant (1.1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: published
jv: dipacak

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: not published
jv: ora dipacak

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
