Site Assistant (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Published
lv: Publicēts

en: Authored by
lv: Autors

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: published
lv: publicēts

en: Changed
lv: Labots

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.
