Site Assistant (1.1.0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: General information
nl: Algemene informatie

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: published
nl: gepubliceerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Language code
nl: Taalcode

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: The weight of this term in relation to other terms.
nl: Het gewicht van deze term in relatie tot andere termen.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Promotion options
nl: Promotie-opties

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
