Site Assistant (1.1.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Published
ps: خپاره شوي

en: published
ps: خپاره شوي

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
