Site Assistant (10.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (32 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: published
hi: प्रकाशित

en: Changed
hi: बदल गया

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: not published
hi: अप्रकाशित

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
