Site Assistant (10.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Visibility
az: Görünüş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Authored on
az: Müəllifi

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Language code
az: Dil kodu

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: The weight of this term in relation to other terms.
az: Bu terminin digər terminlərlə müqayisədə çəkisi.
