Site Assistant (10.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Administration
is: Stjórnun

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: published
is: birt

en: Not published
is: Ekki birt

en: not published
is: ekki birt

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Last saved
is: Síðast vistað
