Site Assistant (10.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Visibility
kk: Көріну

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: published
kk: жарияланған

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Language code
kk: Тілдің коды
