Site Assistant (10.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: published
sl: objavljeno

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Language code
sl: Koda jezika
