Site Assistant (10.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Administration
sq: Administrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: published
sq: publikuar

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: not published
sq: pa publikuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
