Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: published
bg: публикувано

en: Not published
bg: Непубликувано

en: not published
bg: непубликувано

en: Language code
bg: Код на език

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
