Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: n/a
ca: n/d

en: Created
ca: Creat

en: General information
ca: Informació general

en: Published
ca: Publicat

en: Add condition
ca: Afegeix la condició

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Configuration
ca: Configuració

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: published
ca: publicat

en: Changed
ca: Canviat

en: Not published
ca: No publicat

en: not published
ca: no publicat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Entries
ca: Entrades

en: Module dependencies
ca: Dependències del mòdul

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: The weight of this term in relation to other terms.
ca: El pes d'aquest terme en relació amb altres termes.

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Promotion options
ca: Opcions de promoció

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: Configuration dependencies
ca: Dependències de la configuració

en: Theme dependencies
ca: Dependències del tema

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
