Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (22 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Created
fil: Inilikha

en: Published
fil: Inilathala

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala
