Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
