Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (25 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Author
ms: Pengarang

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Authoring information
ms: Maklumat pengarangan

en: published
ms: diterbitkan

en: Not published
ms: Tidak diterbitkan

en: not published
ms: tidak diterbitkan

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
