Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: published
nn: publisert

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Language code
nn: Språkkode
