Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Administration
ru: Администрирование

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: n/a
ru: н/д

en: Created
ru: Создано

en: General information
ru: Общая информация

en: Published
ru: Опубликовано

en: Add condition
ru: Добавить условие

en: Authored by
ru: Автор

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: published
ru: опубликовано

en: Changed
ru: Изменение

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: not published
ru: не опубликовано

en: Language code
ru: Код языка

en: Entries
ru: Записи

en: Module dependencies
ru: Зависимости модуля

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: The weight of this term in relation to other terms.
ru: Вес данного термина по отношению к другим терминам.

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Promotion options
ru: Настройки публикации

en: Last saved
ru: Последнее сохранение

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено

en: Configuration dependencies
ru: Зависимости конфигурации

en: Theme dependencies
ru: Зависимости темы

en: The username of the content author.
ru: Имя пользователя автора содержимого.

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет @label.
