Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Module dependencies
sr: Зависности модула

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Configuration dependencies
sr: Конфигурационе зависности

en: Theme dependencies
sr: Зависности теме
