Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (29 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Module dependencies
am: ሞዱል ጥገኛዎች

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: Configuration dependencies
am: የይዞታው ጥገኛዎች

en: Theme dependencies
am: የገጽታው ጥገኛዎች
