Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Administration
ar: إدارة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Add condition
ar: إضافة شرط

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: published
ar: منشور

en: Changed
ar: تم التغير

en: Not published
ar: لم ينشر

en: not published
ar: غير منشور

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Module dependencies
ar: متطلبات الوحدة

en: Administrative title
ar: عنوان إداري

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Not saved yet
ar: لم يتم الحفظ بعد

en: Configuration dependencies
ar: متطلبات الإعدادات

en: Theme dependencies
ar: متطلبات الحلة

en: The username of the content author.
ar: اسم المستخدم لمؤلف المحتوى.

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
