Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани
