Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Language code
mn: Хэлний код
