Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
