Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Module dependencies
ne: मोड्युलको आश्रित

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Configuration dependencies
ne: स्वरुपको आश्रित

en: Theme dependencies
ne: थीमको आश्रित
