Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (13 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
