Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (42 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: n/a
pl: n.d.

en: Created
pl: Utworzono

en: General information
pl: Ogólne informacje

en: Published
pl: Opublikowane

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Authored by
pl: Autor

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: published
pl: opublikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Condition type
pl: Typ warunkowy

en: Language code
pl: Kod języka

en: Module dependencies
pl: Zależności modułu

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: The weight of this term in relation to other terms.
pl: Waga tego terminu w stosunku do innych terminów.

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Promotion options
pl: Opcje wyróżnienia

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: Configuration dependencies
pl: Zależności konfiguracji

en: Theme dependencies
pl: Zależności skórki

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
