Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
