Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Configuration
ug: لايىھە

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Language code
ug: تىل كودى
