Site Assistant (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Not published
ur: غیر شائع شدہ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Module dependencies
ur: ماڈیول کی احتیاجات

en: Dependencies
ur: احتیاجات

en: Configuration dependencies
ur: ترتیب کی احتیاجات

en: Theme dependencies
ur: تھیم کی احتیاجات
