Site Audit (4.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Example
mr: उदाहरण

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
