Site Audit (4.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: About
bn: সম্পর্কে
