Site Audit (4.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Cron
fil: Kuron
