Site Audit (4.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Block
am: ጥምር

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Rows
am: ረድፎች

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
