Site Audit (4.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Info
ne: जानकारी

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
