Site Audit (4.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Never
ps: هيڅکله

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Count
ps: شمیر

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Users
ps: غړي

en: Rows
ps: کتارونه

en: Cache
ps: پټياد

en: Info
ps: مالومات

en: About
ps: په اړه

en: Report
ps: راپور

en: Pass
ps: بریا

en: Bundle
ps: بنډل
