Site Audit (4.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Severity
sq: Rendësia

en: Count
sq: Numri

en: Users
sq: Përdorues

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione
